Online Impact se specializuje na PPC, SEO a Social Media.
​​​​​​​Tyto hlavní oblasti velmi úzce souvisí s celou řadou dalších služeb, které je možné objednat i samostatně.

Psaní článků a rozhovorů

V SEO platí, že "content is king". Kvalitní originální obsahy Vám pomohou získat lepší SEO rating. A hlavně zaujmout větší počet čtenářů ze všech koutů internetu. Hezké obsahy a články o vašich produktech ve finále píšete pro lidi. Pro Vaše stávající a potenciální zákazníky.

Náš tým novinářů, copywriterů a překladatelů má letité zkušenosti s tvorbou zejména těchto obsahů:

  • Informativní články (nejen o produktech klientů).
  • Zábavné články.
  • Rozhovory.
  • Názorové články a fejetony.

​​​​​​​

Copywriting obsahů
Vašeho webu

Na Vašem webu chcete mít pouze kvalitní text. Svižný, výstižný a hladce čitelný text. Každý z nás chce na internetu rychle najít to, co hledá. Nikoho nebaví tupě zírat do dlouhých odstavců nudného textu z roku 1998.

Kvalitní obsah je vizuálně poutavý, přínosný pro uživatele a je možné ho letmo prolétnout a hned vědět, o co jde. Přečtěte si náš kompletní návod na Tvorbu kvalitních obsahů. Pardon - letmo jej prolétněte.

Náš tým copywriterů tvoří muži i ženy, kteří mají různé zájmy. Na projekty našich klientů volíme psavce nebo psavkyně se vztahem k produktu klienta. Tím je zaručené, že naši copywriteři budou psát s radostí a vytvoří krásné texty.

​​​​​​​

Weby, bannery a loga

Na tvorbě webů a dalších digitálních materiálů spolupracujeme s renomovanou agenturou Ogmio. Při tvorbě webu je nutné myslet na SEO hned od začátku.

Webaři a SEAři spolu musí dobře komunikovat a tvořit takové weby, které jsou přívětivé pro uživatele a odpovídají klientově SEO strategii. S týmem Ogmio jsme skvěle sehraní a naše synergie jsou pro klienta velkým přínosem. Nicméně na menších projektech nemáme problém spolupracovat s jiným webovým týmem nebo přímo s klientem, pokud si tvoří web svépomocí.

Bannery, loga a další kreativní materiály řešíme přes Ogmio a další spolupracující týmy.

​​​​​​​

Video reklamy

Díky naší úzké spolupráci s VIP manažery Seznam a.s. jsme schopní zajistit umístění Vašich video reklam do vhodných streamů a video pořadů na internetu. Od určitého objemu koupené video inzerce Vám dokonce zajistíme vytvoření video spotu zdarma.

Video reklamy rovněž dobře fungují na Youtube, kde je ovšem dobré detailněji pečovat o to, kde a jak se Vaše video reklama zobrazuje.

​​​​​​​

​​​​​​​

Poradenství a další služby

Našim klientům umíme prospět i v dalších oblastech. Když si vyhledáte profily našich jednatelů na LinkedIn tak zjistíte, že například celkem dobře rozumíme affiliate marketingu (Pavel Stehno). Nebo že kromě Online Impact máme i vlastní online podnikání (Petr Hučík), což nám umožňuje velmi dobře rozumět potřebám klientů. Koneckonců také jsme některé weby a všechna související technická a marketingová nastavení řešili sami. A rozumíme velmi dobře všem podnikatelským problémům, se kterými se každý den potkáváte.

Řídíme se pravidlem "když víme, tak poradíme". Jak osobně tak přes email či telefon. Pro sledování světových marketingových trendů doporučujeme aplikaci Feedly. Případně se můžete jednoduše poradit s námi.

Řekněte si
zdarma o názor

Chcete se nezávazně poradit?
Nebo získat analýzu vašeho marketingu
zdarma? Zanechte kontakt a my se vám
do 24 hodin ozveme.